NEDEN YOUTUBE DA KULLANICI VIDEOLARI YOK / GO3+TIGER3+E.PRISE

Gönderen Konu: NEDEN YOUTUBE DA KULLANICI VIDEOLARI YOK / GO3+TIGER3+E.PRISE  (Okunma sayısı 530 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dzenga

• Yeni Kullanıcı
  • *
Merhaba .,

Youtube gerçekten sonsuz bir kütüphane .İhtiyacım olduğundan değil.

Ancak neden L-go ile alakalı kullanıcı kanalları veya videoları yok. Kısır bayi videoları veya amator muhasebeye giriş videoları dışında nerdeyse sıfır.

Yazılıma hakim , artık yazılım ile alakalı senaryo arayışına girmiş , farklı çözümler farklı raporlar .

Kodlar bağlantılar. VS. Vs

Yani ileri düzey Logo kullanıcılarının faydalanabileceği hiçbirşey yok.

Özellikle kullanıcı videoları neden değerli ? Çünkü bayi veya ana yazılım kurumu sizin firma içindeki gerçekleriniz ile başbaşa kalamaz .

''Örneğin ben firmamda , üretimde şöyle bir sorun yaşıyordum. Onu şu formdan şu şekilde aldım , ordan buraya barkodladım. Depodan çıktım. Şuraya faturaya getirdim. Bu sadece herhangi bir senaryo örneği. Buna bir video yapsam. Eminim birçok işyerine ilham olur ki . Daha neler neler var ''

Mavi ile yazılı örnekte bir sorum yok. Bir soru değildir.

Bir fikriniz varmı ?
« Son Düzenleme: 28.04.2020, 15:44 Gönderen: dzenga »

Çevrimdışı yken

• Logo Kullanıcısı
  • **
logo son 1 senedir Supporta günlük video atıyor. sitesinde WEBİNAR'lar var ama dediğiniz gibi dokümanlar, sorgular, yardımlar falan yok.
LOGO'nun kullanıcılara açık Forum sitesi bile yok. Nette arama yapınca çıkan butün dokümanlar da 10-15 senesi öncesinden kalma.
Bu forum bir de furkanpezek'in sitesi gayet güzel, başka da bir şey yok

Çevrimdışı ces3t

• Yeni Kullanıcı
  • *
Katılıyorum fakat olmaması gayet normal. Tamamen ticari bir hamle, o zaman bayilere ne gerek var.