LOGO DA T9 ve Coklu arama secenekleri

Gönderen Konu: LOGO DA T9 ve Coklu arama secenekleri  (Okunma sayısı 1324 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abdullah

• Yeni Kullanıcı
  • *
LOGO DA T9 ve Coklu arama secenekleri
« : 19.02.2014, 19:37 »
logoda henuz coklu arama ozelliği yok.(yani yazıldıgı sırayla girmek zorundayız)?ayrıca turkce karakter işide aramada sıkıntı veriyor...bunun birlikte T9 tanımlama mumkun olsa bu aradgını hızlı ve rahat bulma işi baya bi cozume kavusacak..

aldıgımız  b2b yazılımı bu işlerin hepsini kendi içinde sıkıntısız gorebiliyor yani bunları yapmak bir sıkıntı yok gibi.

Sonuc boyle bi arama tekniği varda benim haberimmi yok? bunlarla ilgili logonun bi hazırlıgı yada dusuncesi varmıdır..?

Çevrimdışı cansaraloğlu

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: LOGO DA T9 ve Coklu arama secenekleri
« Yanıtla #1 : 19.02.2014, 20:44 »
Genel işlem ve kayıtlarla ilgili aramaları ctrl + f ile yapabilir, menüler ve alanlarla ilgili aramalarıda f1 yardım kısmından yapıp istediklerinize ulaşabilirsiniz.

işlem sayısı arttıkça detaylı arama programı yavaşlatabilir diye düşünüyorum muhtemelen logoda böyle düşünüyor olabilir :)

Çevrimdışı abdullah

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: LOGO DA T9 ve Coklu arama secenekleri
« Yanıtla #2 : 20.02.2014, 17:09 »
zaten ctrl+f kullanıyoruz..bide araclar kısmında genel arama secenegi var...benim asıl sıkıntım coklu aramayı yapabilme secenekleri...eger yavaslama ile ilgili sıkıntı olma ihtimali varsada bu arama ozellikleri opsiyonlanır yani ac kapa yapılabilir..t9 kullanımıdamuthiş miş acayip iş kolaylastıryor.. ilgilenenlere duyrulur..