Birimde duruma göre adet yada koli yazdırmak(1.birim 2.birim)

Gönderen Konu: Birimde duruma göre adet yada koli yazdırmak(1.birim 2.birim)  (Okunma sayısı 1414 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı harun_1989

• Yeni Kullanıcı
  • *
 Arkadaşlar ben şimdi şatış faturalarında çıktı alırken birimine duruma göre adet yada koli nasıl yazdırabilirim bunun bir çözümü varsa bilgili arkadaşlarda yardım bekliyorum İlginiz için teşekkür ederim.... 

Çevrimdışı beta3

• LOGO Bayi
  • Logo Kullanıcısı Pro
zaten siz fatura kaydederken satır birimi koli ise koli adet ise adet gelecektir yazdırırkende aynısını göreceksiniz eger koli ve içindeki adetlerde rapor olarak görmek istiyorsan malzeme raporlarında çok birimli ambar durum raporu var birden fazla birimi kullanılan malzemelerin raporunu verir
kolay gelsin

Çevrimdışı harun_1989

• Yeni Kullanıcı
  • *
Teşekkür ederim...

Çevrimdışı justbekfly

• Logo Kullanıcısı
  • **
peki 1. birim ve 2. birim olarak herikisini birden faturada gösterebilirmiyiz ben bulamadım

Çevrimdışı ozankilic

• LOGO Bayi
  • Logo Uzman Kullanıcı
  • Arda Bilişim San.Tic.Paz.Hiz.
miktar kısmını tıkla ordan degıstırebılrısın.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Merhaba

bu isteğiniz tabiki mümkün, fakat bunu için formül yazılması lazım, ayrıca fatura hep ana birim üzerinden kesilmeli şu an aklımda yok daha sonra özelden hatırlatırsanız buraya yazabilirim

Çevrimdışı AZİM

• Yeni Kullanıcı
  • *
merhaba 1. birim ve 2. birim olarak herikisini birden faturada gösterebilirmiyiz formulünü yazabilirmisiniz çok sevinirim banada çok lazım olan bi formul saygılar