Sekreterler için CariHesap Programı (Yeni Versiyon)

Gönderen Konu: Sekreterler için CariHesap Programı (Yeni Versiyon)  (Okunma sayısı 7364 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa Bal

• Administrator
  • Yeni Kullanıcı
Programın çalışması için bilgisayarınızda .NET Framework 2.0 veya üst versiyonları yüklü olmalıdır.

Program ilk çalıştırıldığında şifre ekranına "INFOLAB" yazarak yönetici girişi yaptıktan sonra veritabanı ayarları kısmından veritabanı ayarlarını yapınız.

Daha sonra Firma seçimini yapınız.

Günlük kullanım için şifre kısmını boş geçiniz.

Dosyayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

www.infolab.com.tr/dosyalar/CariHesap.rar           <--- 20.76 KB

www.infolab.com.tr/dosyalar/CariHesap.exe          <--- 75.50 KB

Çevrimdışı nehanu

• Logo Kullanıcısı
  • **
  • bir varmış birde bakmışlar yokmuş...
Ynt: Sekreterler için CariHesap Programı (Yeni Versiyon)
« Yanıtla #1 : 03.02.2009, 14:22 »
uzun zamandır forumda görmeyi beklediğim bir programdı...
İlginize teşekkür ederim...
Emeğinize sağlık...

Çevrimdışı Mustafa Bal

• Administrator
  • Yeni Kullanıcı
« Yanıtla #2 : 03.02.2009, 15:24 »
Versiyon 1.2.0.0 (Program açıldığında sağ altta görebilirsiniz.)

- Firma değiştirden istediğiniz firmaya ait cari hesap kartlarını görebilirsiniz.
- Arama yapmak istediğiniz kolona tıkladıktan sonra arama doğrudan harfleri giriniz.
- Verileri güncelle programı değil o an veritabanındaki cari kartlarda olan değişiklikleri alır.
- İstediğiniz kayıt üzerinde çift tıklayarak kopyala - yapıştır a uygun bir pencere karşınıza çıkar.

Çevrimdışı Silinmiş Kullanıcı

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #3 : 11.02.2009, 08:57 »
Kaynak kodları açık olsa geliştirmenizde size yardım edebilirdim. CLCards alanlarına select çekior. Yinede güzel olmuş elinize sağlık.

Çevrimdışı Mustafa Bal

• Administrator
  • Yeni Kullanıcı
« Yanıtla #4 : 12.02.2009, 23:18 »
Baran Bey,

Öncelikle yardım teklifiniz için teşekkürler. Bu program bir proje denemeyecek kadar küçük ve basit bir yazılım. Amacı logo programına girmeden cari hesap kartlarındaki firma, ilgili, telefon, fax gibi iletişim bilgilerine kolayca ulaşılması. Açık kaynak kodlu bir proje haline getirilebilecek çapta bir yazılım değil.

"Clcards alanlarına select çekiyor. Yinede güzel olmuş" demişsiniz. Açıkçası "yinede" kelimesine anlam veremedim. "Yinede" derken sanırım imla hatası yaptınız. Cari kart bilgilerini almak için siz ne yapıyorsunuz?

Teşekkür ederiz. Güle güle kullanın.

Sizin gibi programlama ile ilgili arkadaşlardan da , Logo kullanıcılarının işlerine yarayacak ücretsiz programlar konusunda destek bekliyoruz.

Çevrimdışı mehmet84

• Logo Kullanıcısı Pro
  • Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...
« Yanıtla #5 : 26.02.2009, 17:20 »
Emeğine sağlık çok işe yarayacak tşler paylaşım için.

Çevrimdışı hakankocabey

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #6 : 26.02.2009, 17:49 »
Kenk burada da seni görmek ne güzel. :)

Çevrimdışı Silinmiş Kullanıcı

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #7 : 15.05.2009, 15:54 »
Baran Bey,

Öncelikle yardım teklifiniz için teşekkürler. Bu program bir proje denemeyecek kadar küçük ve basit bir yazılım. Amacı logo programına girmeden cari hesap kartlarındaki firma, ilgili, telefon, fax gibi iletişim bilgilerine kolayca ulaşılması. Açık kaynak kodlu bir proje haline getirilebilecek çapta bir yazılım değil.

"Clcards alanlarına select çekiyor. Yinede güzel olmuş" demişsiniz. Açıkçası "yinede" kelimesine anlam veremedim. "Yinede" derken sanırım imla hatası yaptınız. Cari kart bilgilerini almak için siz ne yapıyorsunuz?

Teşekkür ederiz. Güle güle kullanın.

Sizin gibi programlama ile ilgili arkadaşlardan da , Logo kullanıcılarının işlerine yarayacak ücretsiz programlar konusunda destek bekliyoruz.

Mustafa bey de kelimesi dediğiniz gibi biraz uymamış kusura bakmayın. Ayrıca Logoya entegre binlerce program yazabiliriz ama hangisi daha çok işe yarar onu bulmak gerekli . Yazabildiğim sürece Logo içinde programlar yazacağım ücretsiz olarakda sizlerle paylaşacağım. ( Sadece veri girişleri kısmında biraz korkum var inşallah zamanla onları da aşarsam çok gelişmiş uygulamalar yazarak sizlere sunabilirim.)

Çevrimdışı suleyman057

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #8 : 15.09.2009, 10:10 »
Sayın Mustafa Bal öncelikle böyle güzel bir programı bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederim, benim size sormak istediğim acaba bu programa adres bilgilerinin dışında banka bilgilerinide görmemizi sağlayan bir kısım olabilir mi acaba? şayet bu mümkünse çok daha güzel olur şimdiden ilginizden dolayı teşekkür ederim saygılarımla...

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Sekreterler için CariHesap Programı (Yeni Versiyon)
« Yanıtla #9 : 16.09.2009, 13:18 »
Merhaba,

Mustafa arkadaşımız uzun süredir siteye giriş yapmıyor sanırım işlerinin yoğunluğundandır. aynı modülü geliştirerek buraya koyabilirim.

kolay gelsin.

Çevrimdışı suleyman057

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #10 : 17.09.2009, 16:56 »
Merhaba,

Mustafa arkadaşımız uzun süredir siteye giriş yapmıyor sanırım işlerinin yoğunluğundandır. aynı modülü geliştirerek buraya koyabilirim.

kolay gelsin.

sayın Monsieur şayet böyle bir iyilik yaparsanız çok müteşekkir olurum saygılarımla...

Çevrimdışı suleyman057

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #11 : 23.09.2009, 11:49 »
saygıdeğer üstadlar bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu acaba

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #12 : 10.11.2009, 11:36 »

Merhaba,

Şu an elimde olan projelerden dolayı hiç elimi süremedim fakat 1 hafta içerisinde bu isteğinizi yerine getireceğim.

Kolay gelsin.

Çevrimdışı suleyman057

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #13 : 16.03.2010, 10:44 »

Merhaba,

Şu an elimde olan projelerden dolayı hiç elimi süremedim fakat 1 hafta içerisinde bu isteğinizi yerine getireceğim.

Kolay gelsin.

Sayın Monsieur,

Acaba programla ilgilenebildiniz mi? Banka bilgilerinide ekleyebiliyormuyuz? Sizden cevap bekliyorum saygılarımla

Çevrimdışı msetr

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #14 : 31.08.2010, 12:38 »
Çok güzel bir çalışma ellerinize sağlık.