Linx demo nerden bulurum

Gönderen Konu: Linx demo nerden bulurum  (Okunma sayısı 4900 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmets1

• Yeni Kullanıcı
  • *
Linx demo nerden bulurum
« : 29.09.2006, 07:07 »
Arkadaslar mrb.
Ben araniza yeni katildim. Kazakstanda calisiyorum. Uzun sureden beri linx demo versiyonunu ariyorum logobzi.com.tr yazdim herzaman oldugu gibi cevap alamdim. Bu konuda yardimci olursaniz sevinirim.
Tesekkurler....

Çevrimdışı admin

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
Ynt: Linx demo nerden bulurum
« Yanıtla #1 : 29.09.2006, 14:11 »
tabiki bunu gönderebilirim fakat linx demo yu kullanmak çok zordur bu yüzden demoyu biz kendimiz yapmak isteriz fakat çok uzaktasınız :) Şu an serverlarımızda bir değişiklik aşamasındayız, demo dosyalarını yeni servera geçildikten sonra serverda size paylaştırabilirim :) bu işinizi görür sanırım

Çevrimdışı ahmets1

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 12.10.2006, 11:46 »
Mrb
Sitenizin som hali guzel olmus. Eger serverinizde gerekli bakimi yaptiysaniz Linx 4 paylastirabilirmisiniz.
Tesekkurler

Çevrimdışı admin

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 12.10.2006, 13:46 »
Bugün biraz yoğunluğum bulunmakta ama birazdan servere dosyayı göndereceğim yarında size linkini veririm :)

Çevrimdışı admin

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı

Çevrimdışı ahmets1

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #5 : 13.10.2006, 07:44 »
Tesekkurler......

Çevrimdışı cinemaker

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #6 : 28.11.2006, 10:02 »
merhabalar. ben linx4 ün demosunu yükledim fakat sizden bununla ilgili bir kullanım klavuzu paylaşmanızı rica ediyorum programı daha etkin kullanabilmek için teşekkürler...

Çevrimdışı admin

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #7 : 28.11.2006, 21:34 »
Merhaba,

kullanım için dökümanlar bulunmakta fakat eğitim almadan kullanmak gerçekten zor bir program. şu an dökümanlar yanımda yok daha sonra size ulaştırıyım...

Çevrimdışı ipezek

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #8 : 03.01.2007, 22:17 »
LINX KULLANMAK ÇOCUK OYUNCAĞI, EĞER EXCEL BİLİYOR VE EXCELDE Kİ PİOT TABLO (ÖZET TABLO DA OLABİLİR) KULLANIMINI BİLMENİZ GEREKEBİLİR, BUNU BİLİYORSANIZ GERİSİ KOLAYDIR. KULLANIM KLAVUZU GEREKTİRMEYECEK KADAR DA KOLAY VE KULLANICI DOSTU BİR ARA YÜZÜ VAR. KOLAY GELİSN

Çevrimdışı admin

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #9 : 04.01.2007, 10:48 »
Merhaba,

Eminmisin kolay olduğuna, exceli çok iyi biliyorum fazlasıyla logo databasini bilmiyorsam nasıl kolay oluyor bu iş bunu bi açıklasana (gerçi artık biz database içinde dans ediyoruz da bilmiyenler için bu ölüm)

Çevrimdışı Mephisto

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #10 : 06.01.2007, 18:28 »
slmss arkadaslar ben oldukça yeniyim ve askerden daha yeni geldim... Linx nasıl bir prg... LKS ve atr den çok mu farklı !?! :o

Çevrimdışı admin

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #11 : 24.01.2007, 13:50 »
Linx logodaki kayıtları raporlayan bir program

Çevrimdışı kadira

• Logo Kullanıcısı Pro
  • Bilgi Paylaşılırsa güzeldir.
« Yanıtla #12 : 06.06.2007, 17:34 »
ya arkadaşlar birbirinizle atışmak yerine  linx nasıl kullanılır, logoda datalar nerede tutulur, bir linx i kullanmak için neler öğrenemek gereklidir gibi kafamızda oluşan soru işaretlerini kaldırabilirseniz sevinirim.

Şimdi aradan bir kaç kişi bunu para ile yapmak isteyecektir. Yada para kazanmak isteyecektir.
bende şöyle birşey diyeceğim neden ozaman FROM sayfası oluşturuldu. Bilgilermizi paylaşmak, bildiklerimiz göstermek birbirimize yardımcı olmak için değil mi ?

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #13 : 06.06.2007, 19:06 »
Merhaba,

Sanırım yemeğin tadına bakmadan tuz atanlardansın :)

anlaşıldığı kadarı ile forumda yenisin, şayet forumu incelersen yazılım desteğine kadar hemen hemen her şey veriliyor. ama sorarsan !

Linx Demoyu Buradan,
Linx Yardımı Buradan,
Linx Görsel Demosunu da Buradan indirebilirsin.

kullanım konusunda sıkıntıların olursa hepimiz buradayız :)

Kolay gelsin

Çevrimdışı kadira

• Logo Kullanıcısı Pro
  • Bilgi Paylaşılırsa güzeldir.
« Yanıtla #14 : 06.06.2007, 19:41 »
Evet formda yeniyim, fakat şunu belirtmek isterim, " yemekten çok iyi anlarım, yemek masa konmadan, kokusundan nasıl bir tat ve lezzette oldugunu anlarım"  bu sitede ÜSTÜNLÜK YAPMA gibi bir ortam oluşmuş, bir kaç form dolaştım, birisi yardım istemiş, bir arkadaşım yardım etmiş sonra kolay demiş, diğer arkadaşım eminmisin kolay olduguna ? ( bu topic'te de var aynı olay ) hep bu şekilde gitmiş. Neyse bunlarda güzel bunları okudukça daha kolay öğreniyorum fakat anlatmak istediğim, MASAYA KONAN YEMEĞİN ADINI BİLDİRDİĞİNİZ GİBİ, TUZLU-TUZSUZ, SOGUK-SICAK, ACI-TATLI gibi şeylerini belirtirsek öğrenmek isteyen arakdaşlar ( ben ) daha kolay kaparız .

bu arada link ler içinde teşekkür ederim.