Muhasebeleştirme ve İcra Kesintileri

Gönderen Konu: Muhasebeleştirme ve İcra Kesintileri  (Okunma sayısı 642 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skolay

• Yeni Kullanıcı
  • *
Muhasebeleştirme ve İcra Kesintileri
« : 06.11.2017, 20:04 »
Merhaba,

Bordroplus kullanıyoruz. 100 den fazla personelimiz var. Bordro da birçok işlemi yapabiliyoruz. ama muhasebeleştirme ve icra kesintilerinde kaldık.

logo dan muhasebeleştirme ile ilgili bir döküman geldi. muhasebe parametrelerinde klasoru ve hangi firma olduğunu seçin diyor.onları seçtik. bağlantı kodlarında p101 mesai değeri diyor o kod tanımlamalarını da yaptık. bu muhasebeleştirmeyi nerede ve nasıl yapacağımız anlatılmıyor nasıl yapabilriz.

İcra kesintilerinde Borç Kayıtlarında İcra kesintisi diye bir kesinti tanımlıyoruz. puantaj dan kesilecek diyorum. puantaj kartı üret diyorum personeli seçiyorum ama icra kesintisi otomatik gelmiyor.

icra kesintisini dönem bilgileri üzerinde sağ tuş Borç Aktarımı ile yapılır yazıyor o şekilde de olmadı.

icra kesintisini puantaj kartına otomatik nasıl getirtebilirim.

Çevrimdışı mehmetmagarali

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: Muhasebeleştirme ve İcra Kesintileri
« Yanıtla #1 : 08.11.2017, 09:31 »
Merhabalar
bordro plus proğramını yaklaşık 7 yıldır kullanıyorum.
Muhasebeleştirme bakımından Tiger ENterPrise ile tam uyumlu denmesine rağmen hiç muhasebeleştirme ve veri aktarımı yapamadı destek alıdığımız 3 firma ve satıcısı dahil
borç kaydı avans kaydı ve icra kayıtları da tam anlamıyla fiyasko
nedeni ise logo nun tamamen ara hizmet sağlayıcılarına para kazandırma mantığı
proğramı aracılardan başka kimse kullanamıyor ve hepside yarım yamalak tam anlamıyla
allah yardımcınız olsun

Çevrimdışı yken

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #2 : 14.02.2018, 09:14 »
Biz muhasebeleştirme yapıyoruz, kolay da ve düzgün çalışıyor.

Çevrimdışı muratmenekse

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #3 : 20.03.2019, 08:13 »
Merhaba ,

Biraz geç olacak ama:) belki aynı problemi yaşayanlara ışık tutar , icra kesintisi olan kişilerin sicil kartlarına icra kesintileri tanımlanır , sonra ön değer yazılır Formülü (Net kazançlar- Asgari geçim İndirimi)*0.25 yaparsanız fiili hakedisine göre %25 (Yani 4'de biri yasal olarak belirlenen oran)ilgili kişilerden kesinti yapar