Logo Crack

Gönderen Konu: Logo Crack  (Okunma sayısı 18053 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Uzman Kullanıcı
  • Logo Uzmanı
Logo Crack
« : 22.05.2006, 09:13 »
Arkadaşlar,

Logo ürünlerinin crack dosyaları, kanunsuzca lisanssız olan Logo yazılım ürünlerinin hiç birisine destek verilmemektedir. Bu konu ile ilgili olarak herhangi bir yardım talebinde bulunmayınız. Yardımda bulunan moderator ve üyelerin kayıtları silinerek yasaklı kişiler listesine eklenecektir.

Çevrimdışı omerkekec

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: Logo Crack
« Yanıtla #1 : 09.10.2007, 14:24 »
Bu konudaki duyarlılığınız için teşekkür ederim.

Çevrimdışı faruk yıldız

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #2 : 16.10.2007, 13:17 »
konuyu görünce yuh resmi sitede de mi oluyor bunlardan dedim :)

Çevrimdışı Tiger_Man

• Logo Uzman Kullanıcı
« Yanıtla #3 : 16.10.2007, 13:21 »
 ;)

Çevrimdışı bayrak07

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #4 : 20.11.2007, 12:03 »
Kesinlikle katılıyorum bır programı cracklamak hırsızlıktan baska bır sey degıldır. bız kazanmak ıstıyorsak  crackları kendımız ortadan kaldırmalıyız.

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
« Yanıtla #5 : 20.11.2007, 14:47 »
Emeğe saygı...

Çevrimdışı saban22

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #6 : 04.12.2007, 08:39 »
Hırsızlıkmı oda ne tanışıyormuyuz bu kelimeyle bilgisayar kullanan arkadaşlar bu yazıyı okuyanlar. İşletim Sistemi , Office ve Logo programları ve sayamayacağım binlerce program hepsini alıp kopyalamak harddiske cd'ye indirmek dağıtmak kurmak bunların hepsi KUL HAKKI Arkadaşlar. ALLAH (C.C.) 2 şeyi affetmem buyuruyor 1.si  ŞİRK'i   2. si  ise Kul Hakkı buna göre nasıl bir şey olduğunu artık varın siz değerlendirin. Kul hakkına girmeyeceğiniz güzel günler dileğiyle sağlıcakla kalın.

Çevrimdışı dArkdAwN

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #7 : 18.12.2007, 11:06 »
Arkadaşlar kesinlikle yasadışı bir şekilde yüklemesi yapılmış logo programlarına destek vermiyoruz.
Sizlerden de ricam lisansı olmayan hiçbir kişi, kuruluş veya kuruma destek vermeyerek duyarlılığınızı gösterin.
Tıpkı bizim gibi ;)

Kolay gelsin.

Çevrimdışı ozankilic

• LOGO Bayi
  • Logo Uzman Kullanıcı
  • Arda Bilişim San.Tic.Paz.Hiz.
Logo Crack
« Yanıtla #8 : 19.12.2007, 14:00 »
Arkadaşlar emek resmi site nin yanı sıra biz bu işlerden ekmek yiyoruz evimize çoluğumuza çocuğumuza ekmek götürüyoruz onun için ilginize çok teşekkürler.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #9 : 19.12.2007, 16:30 »
Öncelikli olarak bu sitenin logonun resmi sitesi olmadığını tekrardan bildirelim.

Arkadaşlar emek resmi site nin yanı sıra biz bu işlerden ekmek yiyoruz evimize çoluğumuza çocuğumuza ekmek götürüyoruz onun için ilginize çok teşekkürler.

Teşekkürler böyle bir yazı için, bu konuda haklısın hepimiz Logo programından ekmek yiyoruz bir çoğumuzun (bizim gibi) bilgisayar vs satışı yok sadece bu işi yapmaktadır. Yani crack yapanlar bizim evimize götüreceğimiz ekmeğide engellediklerinin farkında değiller.

Çevrimdışı ozankilic

• LOGO Bayi
  • Logo Uzman Kullanıcı
  • Arda Bilişim San.Tic.Paz.Hiz.
Logo Crack
« Yanıtla #10 : 24.12.2007, 11:00 »
Evet haklısın zaten artık teknik servis bölümün de para kalmadı veya satışda onun için herkez programlara yöneldi biraz dikkat etmek ve ellerini vicdanlarına koyup dinlemek gerek o kişi de kesin evine götürdüğü ekmekği bu yollardan kazanan paralar da o emeksiz yapılan işlerden dir kesin acaba soruyorum o çoluğunun çocuğunun rıskını hiç mi allah korkusu yokki böle yollardan kazanc duyuyorlar üzülüyorum gerçekden.

Çevrimdışı compuland

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #11 : 02.01.2008, 10:28 »
Çok yerinde bi karar. Tebrikler.

Çevrimdışı enus

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #12 : 14.01.2008, 20:12 »
bu programı crackleyip sadece öğrenme amaçlı kullamak ne derece doğru veya yanlış bilmiyorum.buda acaba kul hakkına girermi.gerçekten öğrenmek istiyorum.

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
« Yanıtla #13 : 14.01.2008, 20:38 »
buna ihtiyacınız yok logonun ftp sitesinden demosunu çekip kullanabilirsiniz. kolay gelsin.

Çevrimdışı gkn27

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #14 : 28.01.2008, 14:45 »
merhaba ben lisanslı LKS 2 Kullanıcısıyım daha önce hiç güncelleştirme yapılmamış en son versiyonu indirdim ama güncelleyemiyorum çünkü yanlış katalog diye bir uyarı veriyor sanki sahte lks kullanıyormuşum gibi bana en sağlıklı yolu söyleyebilecek olan varsa çok minnettar kalırım...