Logo Crack

Gönderen Konu: Logo Crack  (Okunma sayısı 18067 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
Ynt: Logo Crack
« Yanıtla #30 : 02.12.2009, 09:51 »
bu bizde bir alışkanlık. başımdan geçen bi durumu anlatiym. 5 liralık bir cd var. okuma öğreniyorum diye. adam gelmiş abi bana kopyasını çıkarsana diyor. bu böylemi? yine bi arkadaşım yurtdışında kalıyor. yabancı milletten bi arkadaşı var. bi cd görüyo ve istiyo bana kopyasını ver diye. adamın tepkisi aynen şu "bana küfret daha iyiydi git kendine satın al" biz ahlaklı insanlarız. bi adamın evinin kapısının kilidi yoksa gece giriyormuyuz soymaya? diyomuyuz kapını kilitleseydin?

Çevrimdışı Navigator- Hbv Software

• Logo Uzmanı
« Yanıtla #31 : 02.01.2010, 23:12 »
Kırılamayan her program satılamayan program olarak tarihteki yerini alır. :D
Monsieur®  anlarsın sen onu  :D

Çevrimdışı beyazbulut

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #32 : 12.01.2010, 17:04 »
Arkadaşlar
eminimki bu tür proğramı yapanlar crack inide kendileri yapmaktadır, zira proğramın yaygın kullanım alanının oluşabilmesi için crackler sayesinde geniş kitlelerce öğrenilmesi gerekmektedir.
Şimdi düşünelim ;
Piyasada ön muhasebecilerin % 80 i logo biliyor varsayalım, yeni iş yeri açanlarda haliyle genelde logo bilen oluyor daha çabuk eleman bulabilelim diye logo almak isteyecektir.
Eeeeee bu durumda fahiş fiyatla logo satanlarda para kazanacaklardır.
yani bir nevi dayanıklı dövüş  :D
Sen ürününü satmak için önce tüketici bulmak zorundasın, tüketici bulamazsan nasıl satış yapabileceksin, bu işte böyle.

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #33 : 13.01.2010, 19:43 »
fahiş fiyat?

Çevrimdışı veliergin

• Yeni Kullanıcı
  • *
Logo Crack
« Yanıtla #34 : 26.01.2010, 14:30 »
- Emeğe Saygı -

Çevrimdışı Türker Tunalı

• Yeni Kullanıcı
  • *
  • aldığın yer değil, götürdüğün yer önemlidir.
« Yanıtla #35 : 31.01.2010, 04:02 »
konu logo crack ama her ağzını açan kul hakkından bahsetmiş tamam kul hakkı yemek haram ama şöylede bi durum var

; mesela windows XP lisansı türkiyede 130 dolar civarında satılırken yurtdışında 20-30 dolarlar civarında satılıyordu buda türkiyedeki kullanıcıların kul hakkı yokmu  :-X

programlar bu kadar pahalı olmasa crack olayı kalkar ortadan
crackleri genelde küçük firmalar talep ediyor çünki program pahalı alım gücü yok iş yok ekonomi zayıf vs. vs.
fiyatlar düşürülürse cracklere gerek kalmayacak
o zaman siz bu işten ekmek yiyenlerin işleri dahada artacak logo zarar etmeyecek kullanıcı rahat destek alacak

haksızsam susun :)  ;D

Ücretsiz ERP, muhasebe programları da var. Bir program kırmak masadan başkasının cüzdanını almak gibi birşey. Hem etik değil hem de içinden ne çıkacağı belli değil.

Çevrimdışı Türker Tunalı

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #36 : 31.01.2010, 04:15 »
bazı program yapımcıları crackerlara ulaşıp şu programı çıkardık bunu cracklayın diyor insanlar bir şeyin crackını gördüklerinde demekki değerli program ki cracklanmış diyorlar programın popülaritesini ve reklamını arttırmak için crack programcının da işine gelecek ufak tefek 20-30 dolarlık programlar da cracklanıyor tabi bunun için bişey diyemiycem sonuçta crackerin zevki 1 dolarlık ta olsa o programı cracklar...

Kesinlikle katılmıyorum. Bindiğin dalı kesmek gibi birşey. Sonuçta sadece Logo değil dünyanın en büyük yazılım devleri bile tam olarak çözemediler bu sorunu.

"Ben müthiş bir muhasebe yazılımı geliştirdim, deneme sürümü burada, 30 günlük deneme sürümünü kaldıran güncelleme burada" demek kadar saçma bir düşünce olamaz.

Çevrimdışı Türker Tunalı

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #37 : 31.01.2010, 04:17 »
Kırılamayan her program satılamayan program olarak tarihteki yerini alır. :D
Monsieur®  anlarsın sen onu  :D

Kesinlikle katılmıyorum. Hele hele internet gibi bir ortamda deneme sürümlerinin binlerce kişiye çok kısa sürede ulaşılmasını sağlayacak bir imkan varken.

Çevrimdışı Türker Tunalı

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #38 : 31.01.2010, 04:22 »
Arkadaşlar
eminimki bu tür proğramı yapanlar crack inide kendileri yapmaktadır, zira proğramın yaygın kullanım alanının oluşabilmesi için crackler sayesinde geniş kitlelerce öğrenilmesi gerekmektedir.
Şimdi düşünelim ;
Piyasada ön muhasebecilerin % 80 i logo biliyor varsayalım, yeni iş yeri açanlarda haliyle genelde logo bilen oluyor daha çabuk eleman bulabilelim diye logo almak isteyecektir.
Eeeeee bu durumda fahiş fiyatla logo satanlarda para kazanacaklardır.
yani bir nevi dayanıklı dövüş  :D
Sen ürününü satmak için önce tüketici bulmak zorundasın, tüketici bulamazsan nasıl satış yapabileceksin, bu işte böyle.

Eminimki bu şekilde iş yapan bir yazılım evi görmediniz. Bu yüzyilda bu şekilde kitlelere ulaşmaya çalışmak bindiği dalı kesmekten başka birşey değil. Bir kişi, onlarca program arasında, sırf benim yazdığım programın kırılmışı var diye benim programı kullanacaksa o kişi mümkünse benim programı hiç görmesin. Bana o kişiden ve o kişinin çevresinde fayda gelemez. Kişisel düşüncemdir.

Çevrimdışı EKELEBEK

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #39 : 28.01.2011, 07:50 »
EMEĞE SAYGI

Çevrimdışı Navigator- Hbv Software

• Logo Uzmanı
« Yanıtla #40 : 30.01.2011, 00:04 »
Sayın tunalı bildiklerimin en önemsiz olanlarından birini burada yazsam sektörde taş üstünde taş kalmazdı :)

Sizin bu konuyla alakalı insani ve vicdani yaklaşımınızı saygıyla karşılıyorum. Doğru olan sizin düşünceleriniz. Ancak bizim sektörümüzde sürekli  vicdan ile cüzdan arasında seçim yapmak zorundasınız.  Ben şahsi olarak bu haksızllıkların çok savaşını verdim. Yaşadığımı ben bilirim velhasıl.

Capital dünya capital insan...

Çevrimdışı ogegemi

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #41 : 02.02.2011, 11:47 »
Logo programını LMS (Logo modüler Sistemi ) Ms dos da 1990 lı yıllarda yüksek ücretler ödeyerek alan birisi olarak,
Ve bilgisayarımdaki Antivürüs programına bile her yıl ücret ödeyerek lisansını alan, Bilgisayarında Winzip ı bile lisanssız kullanmayan,
birisi olarak Ben Lisanslı kullanıcıyken doğru dürüst programa destek alamıyorum (ücret ödemeden) ,
Birisi bu programı nasıl lisansız kullanabilir merak ediyorum.

Çevrimdışı hsnGkts

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #42 : 11.10.2012, 17:15 »
Böyle bir konuyu açmak bile gereksiz.
Konu başlığına göre site içinde crack bulabileceğini zannedenler olabilir.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
« Yanıtla #43 : 11.10.2012, 20:30 »
Belki de bir SEO çalışması diyorsunuz :)

Çevrimdışı Göksen Merey

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #44 : 15.06.2015, 10:15 »
Yalnız satana değil alana da kızmak lazım, çünkü karaborsadan mal alan oldukça karaborsacıda olur.