Keşke

Gönderen Konu: Keşke  (Okunma sayısı 3895 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Monsieur®

• Moderatör
  • Logo Uzmanı
Keşke
« : 24.06.2013, 16:27 »
Merhaba,

işte yeni bir bölüm, sevileceğini sanıyorum :)

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
Ynt: Keşke
« Yanıtla #1 : 26.06.2013, 10:23 »
Hizmet sektörü için aidatlı hizmetler de ; Alınan Sipariş fişinin ödeme planındaki vade tarihlerine bakılarak, her ay  ilgili vade tarihlerinde faturaların otomatik olarak oluşturulmasını sağlayan ücretsiz ek bir modül olsa...Bu modül, Sipariş ÖK, Sipariş YK, Ticari İşlem Grubu,Ödeme Planı satırları, CH ÖK1,CH ÖK2,CH ÖK3,CH ÖK4,CH ÖK5, Hizmet Kartı ÖK vs...bilgileri kontrol ederek OTOMATİK FATURA ÜRETME işini yapabilse...ne güzel olurdu...

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #2 : 26.06.2013, 10:27 »
Keşke , Ambar ve Beden takibi için Stok Browsrında her bir ambarın Fiili,Gerçek,Sevk edilebilir miktarlarını sütunlar da görebilmek parametrik olsaydı...

Ürünün üzerine geldiğimde Ambar toplamları dediğim de hangi ambar da ne kadar ürün olduğunu görebiliyoruz...Lakin benimkisi KEŞKE durumu...

Çevrimdışı Monsieur®

• Moderatör
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 02.07.2013, 09:25 »
Hizmet sektörü için aidatlı hizmetler de ; Alınan Sipariş fişinin ödeme planındaki vade tarihlerine bakılarak, her ay  ilgili vade tarihlerinde faturaların otomatik olarak oluşturulmasını sağlayan ücretsiz ek bir modül olsa...Bu modül, Sipariş ÖK, Sipariş YK, Ticari İşlem Grubu,Ödeme Planı satırları, CH ÖK1,CH ÖK2,CH ÖK3,CH ÖK4,CH ÖK5, Hizmet Kartı ÖK vs...bilgileri kontrol ederek OTOMATİK FATURA ÜRETME işini yapabilse...ne güzel olurdu...

Merhaba,
Bu ek yazılım ile yapılabilir, ama kaç kişi kullanır diye düşünüyorum.
Açıkçası yapacağım yazılımı tek kişi için yapmak istemiyorum.

Çevrimdışı Monsieur®

• Moderatör
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #4 : 02.07.2013, 09:27 »
Keşke , Ambar ve Beden takibi için Stok Browsrında her bir ambarın Fiili,Gerçek,Sevk edilebilir miktarlarını sütunlar da görebilmek parametrik olsaydı...

Ürünün üzerine geldiğimde Ambar toplamları dediğim de hangi ambar da ne kadar ürün olduğunu görebiliyoruz...Lakin benimkisi KEŞKE durumu...

Merhaba,

bu ancak logonun kodlarıyla yapılabilir (go için) , keşke kodlar bizde olsa da bizde istediğimiz gibi yapsak.
Veya Lod ile bu mümkün ama Lod ile bunu yapmaktansa yeniden ticari yazılım yazarım. :)

Çevrimdışı zxcvbnmöç

• Logo Uzman Kullanıcı
« Yanıtla #5 : 28.10.2013, 10:08 »
merhaba arkadaşlar ,
şirketimiz lms den go plus programına kadar logo ile beraber büyüdü.
Hemen hemen tüm işlerimizi go plus ile hallediyoruz.
ihtiyacımız bizim gibi gıda işi yapıp kasa da yoğun satış faturası kesebilen ,
logo fatura ekranının bilgilerini (c/h , ticari işlem grubu ,belge no,yetki kodu gibi)
kullanabilen ,network kesintisinde fatura ve tahsilat yapmaya devam edebilen
hızlı ve basit , kasa satış arayüzüne ihtiyacımız vardır.
logo ya entegre böyle bir program kullanan yada bilen arkadaşların yarımını rica ediyorum
Herkese iyi çalışmalar.Hayırlı işler.

Çevrimdışı balabanturk

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #6 : 13.06.2014, 16:37 »
Raporlamaları daha pratik hazırlayabileceğimiz arayüzler olsaydı :)

Çevrimdışı mustafa23

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #7 : 05.04.2019, 22:12 »
Keşke Müşterilerimizden aldığımız çekleri ben tarayıcıdan görüntüsünü alıp kayıt pc ye kayıt ediyorum logo da çeki girerken bir resim alma bölümü de olsa hangi çekin olduğunu görebilmek için [/b]