LEM UZATMAK MANTIKLI MI?

Gönderen Konu: LEM UZATMAK MANTIKLI MI?  (Okunma sayısı 637 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metecan22

• Logo Kullanıcısı Pro
LEM UZATMAK MANTIKLI MI?
« : 21.01.2020, 08:58 »
Merhabalar,

Logo go3 kullanıcısıyım. Şuanki sürüm işimi gayet yeterli görüyor. Açıkcası her yıl leme para vermekten yok yere usandım. Uzatmama gerek varmıdır? Dediğim gibi işimi rahatlıkla görüyor şuanda. Zaten e-faturaya geçtiğimden ek yazılım kullanıyorum başka bir sağlayıcıdan. LEM uzatmama da gerek olmadığını düşünüyorum. Sizlerin fikirleri nedir?

Çevrimdışı Hasan ARSLAN

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Hasan
Ynt: LEM UZATMAK MANTIKLI MI?
« Yanıtla #1 : 21.01.2020, 09:15 »
Bugünkü şartlara göre değil de ileriye yönelik düşünmek gerekir. Program kullanıldığı sürece yenileme yapılmalıdır. Mesela Goplustan Go3 e geçişler lem kapsamında ücretsiz olmuştu. Ürünün sürekli güncel olmasını sağlıyor. Bence yenileme yapmanızı öneririm. Her yenilemede belli oranda indirim aldığınızı tahmin ediyorum.
Daha sonra geçmişe yönelik lem ortaya çıkacak. Yarın bir gün ihtiyaç olduğunda geriye yönelik de ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Yine de karar sizin.

Çevrimdışı metecan22

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #2 : 21.01.2020, 09:27 »
Hasan Bey yenileme taraftarıyım ancak gerçekten Logonun ürün politikası çok yüksek. 1500 tl kdv dahil bir rakam isteniyor yenilemeden. Bu program örneğin zirvede 500tl civarı. Logonun fiyat politikasını gözden geçirmesi lazım. Ztn 10 sene uzatmaya para ödesem program parası yapıyor. Sıfır porgram alsam daha iyi.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
« Yanıtla #3 : 21.01.2020, 13:14 »
düzenli öderseniz %30 a kdr indirim alabiliyorsunuz , ödemezsenizde af çıkıyor :) , vergi sistemi gibi.

Çevrimdışı yken

• Logo Kullanıcısı
  • **
« Yanıtla #4 : 21.01.2020, 13:52 »
Lem alıyoruz destek seviyeleri çok düşük

Çevrimdışı metecan22

• Logo Kullanıcısı Pro
« Yanıtla #5 : 05.02.2020, 13:01 »
uzatmayacağım hiçbir faydasını görmedim. Her paket paralı o zaman ne anlamı kaldı. E fatura için ihracat faturası için ek modül çıkarmışlar ayıptır ??