fatura tutarı getirme

Gönderen Konu: fatura tutarı getirme  (Okunma sayısı 3809 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irmak

• Yeni Kullanıcı
  • *
Ynt: fatura tutarı getirme
« Yanıtla #15 : 29.10.2007, 09:47 »
_SQLINFO([Q_Field_Kapanan],[Q_Table],[Q_Where_01])  ersoy bey bu alanı sayısala çeviremedim ben hala :( dediğim gibi bölgesel ayarlarıda değiştiremiyorum ...nasıl yapabilirim  ???

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #16 : 31.10.2007, 17:33 »
_SQLINFO([Q_Field_Kapanan],[Q_Table],[Q_Where_01])  ersoy bey bu alanı sayısala çeviremedim ben hala :( dediğim gibi bölgesel ayarlarıda değiştiremiyorum ...nasıl yapabilirim  ???

Merhabalar ; Konuyu tekrar test ettim , sorun bölgesel ayarlardan kaynaklanmıyor...Dolayısı ile siz bir yerlerde hata yapıyorsunuz, kanımca...yapmış olduğunu dizaynın LLX ve LUV dosyalarını mail ile gönderebilirmisiniz ?

kolay gelsin iyi çalışmalar..

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
fatura tutarı getirme
« Yanıtla #17 : 31.10.2007, 17:40 »
Pardon göndermeyin, bende GO Paketi yok...Ben TİGER üzerinden size destek veriyorum...

Çevrimdışı irmak

• Yeni Kullanıcı
  • *
fatura tutarı getirme
« Yanıtla #18 : 31.10.2007, 18:10 »
ama bu alan bana doğru sonucu veriyor yani bana o faturaya istinaden gelen tüm tahsilatları toplayıp toplam tutarı getiriyor burda bi sorun yok sorun sadece bu tanımlı alanın metin olması bu alanı sayı yapmam gerekiyor sadece VAL içine aldığımda ve tanımlı alan türünü sayı yaptığımda #### basıyor sadece bunu düzeltmem gerekiyor

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #19 : 31.10.2007, 19:25 »
 ???  ::)  :-\ şu ana kadar yapmış olduğumuz yazışmalara bakılacak olursa her türlü düzeltme yapılmış gibi , herşeye rağmen yazdığınız kodlarda bir eksiklik olduğunu iddia edeceğim , çünkü bende sayıya çevirdiğimde de metne çevirdiğimde de ilgili alan ekrana geliyor...Hatta bölgesel ayarları 2 kez değiştirip kontrol ettim..bende ki kodalara göre sorununuz bölgesel ayarlardan da kaynaklanmadığına göre ....sorunun GO dan kaynaklandığını düşünmemiz gerekiyor ....SQLinfo ile yazdığımız bu kodun Logo nun tüm ürünlerinde aynı sonuçları çevirmesini düşünürüz...dolayısı ile sorun Fatura raporu veya Ayrıntılı tahsilat raporu olmasından kaynaklanmaz...bir şekilde sorunu siz çözeceksiniz..çözdüğünüz zaman cevabını bu bölüme yazarsanız memnun kalırım....

kolay gelsin , iyi çalışmalar...
« Son Düzenleme: 31.10.2007, 19:27 Gönderen: lsuersoy »

Çevrimdışı irmak

• Yeni Kullanıcı
  • *
« Yanıtla #20 : 01.11.2007, 10:08 »
ben size tanımlı alanları mail atıyorum .... çözersemde elbette paylaşıcam sizinle teşekkürler :)

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #21 : 01.11.2007, 10:31 »
Pardon göndermeyin, bende GO Paketi yok...Ben TİGER üzerinden size destek veriyorum...

Bende GO paketi yok ki , test edebilmem olanaksız gibi , ilgili tanımlı alanlar TİGER a import edilebilir mi ?

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #22 : 01.11.2007, 11:32 »
Merhaba,

Logonun bütün ürünlerindeki tanımlı alanları, bütün logo ürünlerinde aynı bölümde kullanma şansınız bulunmaktadır.

Kolay gelsin.

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
fatura tutarı getirme
« Yanıtla #23 : 01.11.2007, 11:41 »
Teşekkürler , LLX ler de versiyon yada ürünü bir tarafa bırakın modül bile fark ediyorken , tanımlı alanlarda FREE olabilmemiz sevindirici...

Ama çok ciddi kilitlenmeler sebep oluyor...Malzeme Listesi raporuna rastgele açıklamasından ne olduğu anlaşılmayan LUV dosyalarını import etmek istediğimde İLK dosyası çok cabuk ve hatasız olarak yükledi..2.ci dosyayı ise yükleyemedi...TİGER YANIT VERMİYOR hatası vermeye başladı...daha farklı bir teknik mi uygulamak gerekiyor birden fazla TANIMLI alanı import ederken ...

Bu arada IRMAK , mail gönderebilirsin :)

kolay gelsin , iyi çalışmalar...

« Son Düzenleme: 01.11.2007, 11:44 Gönderen: lsuersoy »

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #24 : 01.11.2007, 11:49 »
Tekrar merhaba,

Sisteminizden, OS den veya database den kaynaklı bir problem olmuş olabilir başka yolu yok,
Ufak bir hatırlatma eğer tanımlı alan yeni versiyonda yapılmış içeri almış olduğunuz eski versiyon ve databasede tanımlı alanın kullandığı alan yok ise raporda ##### veya boşluk çıkacaktır.

Kolay gelsin.