eski atr dos kullananlar bilirler

Gönderen Konu: eski atr dos kullananlar bilirler  (Okunma sayısı 1272 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mart01

• Logo Kullanıcısı Pro
  • alisamimart@hotmail.com
eski atr dos kullananlar bilirler
« : 26.08.2007, 14:12 »
arkadaşlar eski atr dos kullananlar bilir orada stok kartları açılınca karşımıza ürünün 1.2.3. fiyatları çıkardı hemen ben bu özelliği ondan sonraki gelişmiş proğramların hiç birinde göremedim şimdi go ya geçtim acaba bunda stok kartlarının sayfasında ürünün son alış fiyatı ve son satış fiyatını görebilirmiyim. yani ürün kodu ,açıklama ,son alış f, son satış fiyatı şeklinde

Çevrimdışı kutlucan

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • You Must Live for Execution of Dreams
Ynt: eski atr dos kullananlar bilirler
« Yanıtla #1 : 26.08.2007, 15:50 »
Merhaba fatura keserken stok kartını ekleyin daha sonra sağ tuş yaptığınızda son satış fiyatını görebilirsiniz. kolay gelsin...

Çevrimdışı mart01

• Logo Kullanıcısı Pro
  • alisamimart@hotmail.com
« Yanıtla #2 : 27.08.2007, 09:20 »
ben anlatamadım sanıyorum ben fiyatların olduğu kolon yapmak istiyorum (yapılabilirse tabii)

Çevrimdışı memorphin

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #3 : 27.08.2007, 14:20 »
stok kartlarında fiyat kolonu yoktur, stok kartı üzerinde sağ tıklatıp satış fiyatları / alış fiyatları satırında çıkan pencerede ürüne ait fiyatlar oluşturulabiliyor. bu durumda birden fazla fiyat, cari hesaba göre fiyat, tarihe göre fiyat söz konusu olabiliyor.

Çevrimdışı netcom021

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #4 : 28.08.2007, 12:41 »
Merhaba,
arkadaşlar eski atr dos kullananlar bilir orada stok kartları açılınca karşımıza ürünün 1.2.3. fiyatları çıkardı hemen ben bu özelliği ondan sonraki gelişmiş proğramların hiç birinde göremedim
Dediğiniz özellik Kts programında var. Bir stok kartının üzerinde iken sağ tarafta mouse u bir küçük butonun üzerinde tutuyorsunuz hemen ekran açılıyor alış satış fiyatlarını size veriyor. İsterseniz onu sabitliyorsunuz. O zaman o pencere sürekli açık oluyor. Siz her stok kartının üzerinde dolaştıkça üzerinde olduğunuz karta göre fiyatları yazıyor.
 Lks bazı şeyleri ondan alsaydı lks harika olurdu. Ama onun da lks ye yetişmesi çok zaman alır.

Kolay gelsin.