Finans,Satın Alma,Muhasebe Ve Logo Destek

Gönderen Konu: Finans,Satın Alma,Muhasebe Ve Logo Destek  (Okunma sayısı 1287 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı l.demirel

• Yeni Kullanıcı
  • *
Levent DEMİREL

Adres   : Eyüp Sultan Mah. Meydan Sok.Demirel Apt.No:13/5 Samandıra - Sancaktepe / İSTANBUL

E-Posta      : demirellevent@hotmail.com

Eğitim Durum    : Üniversite (Terk)
Medeni Durumu   : Evli
Doğum Yeri      : Kadıköy / İstanbul
Doğum Tarihi   : 16.02.1979
Ehliyet      : B (2001)
Askerlik Durumu   : Tamamlandı (23.08.2000)

05.2011-08.2012                 ALYAK KATI AKARYAKIT A.Ş.
            Cari Hesap Uzmanı – Sistem Yöneticisi(Logo Tiger)

Cari hesap işlemlerin yapılması,kontrolü ve hesap mutabakatları.Banka,kasa işlemlerinin kontrolü.Muhasebe hesaplarının kontrolü.Günlük,aylık,yıllık raporlamaların yapılması.Logo Tiger sistem yöneticiliği.

12.2009-11.2010      BİLEŞİM ELEKTRİK.İNŞ.TUR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
(EDE GRUP)
               Finans ve Satınalma Sorumlusu

Firmaya ait üretim ve fabrikanın ihtiyacı tüm satınalma süreçlerinin gerçekleştirilmesi.Ödemelerinin düzenlenerek üst yönetime verilmesi.Satınalma siparişlerinin düzenlenmesi,sisteme işlenmesi ve tedarikçilerden fiyat araştırılması yapılarak en uygun fiyat,vade ve kaliteye göre satınalma sürecinin düzenlenmesi.Satınalma faturalarının kontrolü ve faturalarının vadelerine göre ödeme tablosuna eklenerek,ödeme yapılması.Stok takibi ve durum kontrolleri.
Firmaya ait tüm ödemelerinin düzenlenmesi,kontrolü ve yapılması;banka yazışmalarının yapılması;banka ekstrelerinin kontrolü ve işlenmesi;banka işlemlerinin muhasebeleştirilmesi;banka kredilerinin düzenlenmesi,kontrolü,kredi araştırmaları ,kredi kullanımları,kredi ödemelerinin düzenlenmesi.Günlük,haftalık aylık,yıllık finans raporlarının düzenlenmesi ve üst yönetime iletilmesi.Cari hesap kontrolleri ve ödemelerin takibi.

12.2006-12.2008               ÇANKAYA MOBİLYA GRUP (BEŞGEN,İZGİ)
 Genel Müdür Yardımcısı (Sistem Yöneticisi,Muhasebe Sorumlusu)

Çankaya Mobilya Grup'a bağlı 5 Yataş Mağazası,İstikbal Mağazası ve Merinos Mağazası Genel Müdür Yardımcısı,Sistem Yöneticisi ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptım.Mağazaların işleyişlerinin kontrolü,satışların ve primlerin kontrolü,döneme bağlı kampanyaların incelenerek mağazalara bildirilmesi ve bilgisayara tanıtılması,kampanyalar da değişen fiyatların Excel tablosu üzerinden Logo sistemine aktarılması,mağaza sayımlarının kontrol edilerek eksik ve fazla ürünlerin sisteme tanımlanması,kredi kartı sliplerinin banka ekstrelerinin incelenmesi,bankalar arası yazışmalar.Mağazaların teşhirlerinde eksik olan ürünlerin tespit edilmesi ve siparişlerin tedarikçi firmaya verilmesi.Haftalık borç-alacak listesinin düzenlenmesi ve yönetime sunulması.Borçlu ve alacaklı carilerin tespiti rapor halinde yönetime sunulması,en fazla satılan ürünlerin raporlar doğrultusunda kontrolü ve buna göre sipariş verilmesi,7 adet Mağaza'nın muhasebe işlemlerinin yapılması ve Genel Muhasebe'ye evrakların kontrol edilerek tespiti.Banka ve mağaza kasalarının kontrol edilmesi,haftalık banka hareketlerinin sisteme işlenmesi.Tedarikçi firmalar ile hesap mutabakatı yapılması,ciro ve prim faturalarının hesaplanarak kesilmesi.Yönetim raporlarının işleyişi ve problemlerinin giderilmesi.Yeni açılan mağazaları sisteme tanıtılması.Yönetim Kurulu ile istişarelerde bulunarak mağazalar ile ilgili kararlar vermek.Personel özlük dosyasının hazırlanması ve muhasebeye evrakların gönderilmesi.Personel prim ve maaş ödemlerinin kontrolü ve ödemelerinin yapılması.Sağlık sigortalarının giriş,çıkış ve takibi.

02.2004-12.2006          AKYAPI İNŞAAT SAN. Ve TİC.A.Ş.
                           Satınalma - Md.Yardımcısı

Şirkete bağlı bulunan şantiyelerin isteklerine bağlı olarak malzeme araştırılması , bunların stokların kontrolü ve tutulması. Firmalar arası yazışmalar.Bilgisayar ve büro makinelerinin tamiri.Ay ve yıl içerisinde alınan malzeme raporların grafik olarak (araç bazında)hazırlanması.

03.1998-09.2003        Al Şirketler Grubu ( İnşaat Malz.)
               Muhasebe Md.Yrd. (Finans Müdürü)

Ödemelerin- tahsilatların yapılması-kontrolü, stok takibi,kesilen faturaların kontrolü,çek kesilmesi-takibi,karşılıksız çek takibi,şirketler-resmi daireler-bankalar arası yazışmalar,kredi kartlarının hesaba geçişleri ve kontrolü,günlük – haftalık – aylık – yıllık raporların yapılması.

Bilgisayar Bilgileri   : Logo (Eğitim Verebilecek Seviye de),Eta7-8,Link, Microsoft Office(Excel,Word,vb.)vb…

Sertifika Bilgileri   :

•  LOGO BİLGİSAYAR
LOGO - 26.12.2006
Anahtar Çözüm Ortaklığı'nda Sistem Yöneticiliği
•  İSO9001
KOSGEB (ISO İç Tetkikçi)
•  Programcılık
Özel Ahmet Şimşek Koleji 1996-1997 (1 Yıl)
•  Bilgisayar
Kartal Halk Eğitim Merkezi 1996-1996 (3 Ay)