Logo Uzmanı ve Yazılımcı Eleman

Gönderen Konu: Logo Uzmanı ve Yazılımcı Eleman  (Okunma sayısı 1851 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı speed1

• Yeni Kullanıcı
  • *
Logo Uzmanı ve Yazılımcı Eleman
« : 05.08.2013, 16:35 »
Öncelikle Logo Konusunda 2000 yılından beri uğraşmaktayım. Şu an çalıştığım yerde hem Logo (GoPlush-Tiger) programlarına destek , eğitim ve sistem kurulumları konusunda hizmet vermekteyim. Ayrıca Firmaya göre de Logoya entegre isteğe göre çözümler yazmaktayım, Bunlardan bazıları Firmanın B2B ve B2C ihtiyaçlarını hem de kendi iç bünyelerinde pazarlamacılarının siparişlerini toplayabileceği pazarlamacıların müşterilerinin hesaplarını görebileceği bir platform hazırladım, bu platformda siparişler online olarak Logo programına gelmektedir ayrıca Çek , Kredi kartı ve nakit tahsilat ta yapabilmektedirler,
Logo Stok Programı, Stok Sayım Programı (Web üzerinden de çalışıyor), Marketler için kasiyerin önüne konulacak Hızlı satış ekranı , arka tarafta logo çalışıyor ön kasada yazdığım program çalışıyor. Buna benzer irili ufaklı yazılımlarımızı geliştiriyorum,

Şu an çalıştığım yerde 1997 den beri çalışmaktayım ayrılmak istiyorum ama sadece maddi sebeplerden dolayı ,
ilgilenen girişimci arkadaşlar varsa görüşmek isterim

İyi Çalışmalar

mail adresim :fatih6072@mynet.com

Çevrimdışı Navigator- Hbv Software

• Logo Uzmanı
Ynt: Logo Uzmanı ve Yazılımcı Eleman
« Yanıtla #1 : 15.12.2013, 20:41 »
Bir kaç sorum olacak .Hangi şehirdesiniz ? . Objects ile uyglama geliştirebiliyormusunuz ?.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Ynt: Logo Uzmanı ve Yazılımcı Eleman
« Yanıtla #2 : 16.12.2013, 17:03 »
Ben her şehirdeyim,
obje mobje ne istersen var,
hangi dil istersen bizde dil çok.