Sitemizden rahatsızlık duyanlara sevgilerle

Gönderen Konu: Sitemizden rahatsızlık duyanlara sevgilerle  (Okunma sayısı 916 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
Merhaba,

Sitemizden rahatsızlık duyan Logo bayilerin isimlerini öğrenemesek de olduğunu Logo tarafından öğrenmiştik,
şimdi ise daha fazla ileri giderek şikayetlerine devam etmişler ve sonuçta logoda avukatlarını yönlendirmiş :)

Olabildiğince dayanacağız, gerekirse logonun hiç bir tescilli resmini adını kullanmayız ama yine de destek vermeye devam edeceğiz.

Saygılarımla.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
Ynt: Sitemizden rahatsızlık duyanlara sevgilerle
« Yanıtla #1 : 12.12.2015, 00:10 »
Sitede onlarca bayi var ,Ürün -SQL  ve yazılım hakkında zayıf olan , Logo teledestegi aramak yerine buraya soru soruyorlar ,burası olmasa Hatlar kitlenir .

Çevrimdışı kadira

• Logo Kullanıcısı Pro
  • Bilgi Paylaşılırsa güzeldir.
« Yanıtla #2 : 12.12.2015, 06:42 »
+ 1

Çevrimdışı Hasan ARSLAN

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Hasan
« Yanıtla #3 : 12.12.2015, 10:01 »
Sitenizi 2007 yılından buyana elimden geldiğince takip etmekteyim.en başından bu yana lisanssız kullanıma ve haksız kazanca karşı çıktınız ve duyarlı davrandınız. Sitenin altında zaten bir metin halinde gerekli duyuruyu ve bilgilendirmeyi standart olarak yapıyordunuz. Sitede geçmişten günümüze çok değerli bir arşiv ve ayırılan binlerce saat var. İnsanlara yardım edilmiş sorunları çözülmüş bir şekilde emek harcanmış site yineticilerinin 2000 küsür mesajın üzerinde attıkları mesajlar var. Ben eminim ki yıllarca kar amacı gütmeden bu hizmetler yapıldı. Şikayet edilmesi çok yanlış olmuş. Maalesef ülkemizde meyve veren ağaç sadece taşlanmakla kalmıyor üstüne iş makinesiyle girilip darmadağın edilmeye çalışılıyor. Herşeye rağmen sitenin olduğu gibi devam etmesini gönülden arzuluyorum. Saygılarımla.

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #4 : 14.12.2015, 11:03 »
Merhaba,

Sitemizden rahatsızlık duyan Logo bayilerin isimlerini öğrenemesek de olduğunu Logo tarafından öğrenmiştik,
şimdi ise daha fazla ileri giderek şikayetlerine devam etmişler ve sonuçta logoda avukatlarını yönlendirmiş :)

Olabildiğince dayanacağız, gerekirse logonun hiç bir tescilli resmini adını kullanmayız ama yine de destek vermeye devam edeceğiz.

Saygılarımla.

2006 dan günümüze yaklaşık 9 yıldır bu platformun çalışkan bir üyesi olduğumu düşünüyorum, 1998 den günümüz de LSU olarak 1000 den fazla firmaya destek vermişimdir. Bu site bizimle var oldu, yeri geldi arşivimiz oldu yeri geldi acil problemlerin çözüldüğü mekan oldu...olmaya da devam ediyor ve edecekte...Burada harcadığımız zamanın ve paylaştığımız bilgi birikimlerinin üzerine set çekmeye çalışan zihniyetin varlığından yeni haberdar oluyorum. Sürecin takipçisi olmak isterim ve yapabilceğimiz birşeyler varsa elimden gelen yardımı yaparım...Gönül isterki aykırı zihniyete sahip olan logo bayilerinin kimliğinin Logo tarafından açıklanması ve mücadelemizde somut bir adım atmak...Biz burada ne kadar veryansında bulunsakda boşa kürek salmaktan ileri gitmeyecektir...Hukuksal sürecin hangi noktasında olusa olsun, hakkımızı aramalıyız...Bizimde aykırı zihniyete söyleyecek bir çift ladfımız elbette var...Logodestek.gen.tr yönetimi mücadelesinde yalnız değildir...varlığınız varlığımızın sebebidir...inadına Logo destek , inadına destek ...sağlıcakla kalın.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #5 : 14.12.2015, 13:47 »
hepinize çok teşekkürler,
hukuksal bir süreç daha başlamadı, başlamaması için uğraşıyoruz.
Ne yazık ki bayiyi yada bayileri öğrenemedik, ama dediklerini göre bayiler, ama logoyu tanıyorsam kesin iyi bayilerinden bir tanesi rahatsız oldu.
problemin çıkma sebebi ise Logodestek.gen.tr 'nin hizmet ve satış yapıyor olması, reklam maili gönderdiğimizden kaynaklı bu şekilde tepki alıyoruz.
Normal buradan destek alan bayiler, kendi müşterilerine reklam göndermiş olmamızdan rahatsız oluyorlar ve şikayet ediyorlar.

Tüm site üyelerine yeniden teşekkürler.

Durumu buradan sürekli tüm site üyelerine bildiriyor olacağım.

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #6 : 04.01.2016, 09:59 »
Merhaba Arkadaşlar,

Logo ile görüşerek bu problemi ortadan kaldırdık.
Bu konuda destek ve yanımızda olan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Çevrimdışı LsuErsoy

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Kişisel ileti
« Yanıtla #7 : 04.01.2016, 15:13 »
 ;)

Çevrimdışı gerilim

• Yeni Kullanıcı
  • *
  • Burak Önder
« Yanıtla #8 : 06.10.2016, 17:24 »
Adamlar herşeyi çıkara vurmuşlar. Yazık.
Burada logoyu tanıtıyor, yardımcı oluyor, sorunları çözüyor ve başka uygulamalardan geçişi sağlayarak kullanan sayısını arttırıyorsunuz. Ama destek firmalarına muhtaçlığı arttırmak için yaptıklarına bak.

Çevrimdışı E.ALKIN

• Logo Uzmanı
  • WWW.logogorselegitim.NET
« Yanıtla #9 : 07.10.2016, 09:00 »
+1
TAM DESTEK HEP DESTEK

Çevrimdışı Monsieur®

• LogoDestek Yönetim
  • Logo Uzmanı
« Yanıtla #10 : 08.10.2016, 14:09 »
Adamlar herşeyi çıkara vurmuşlar. Yazık.
Burada logoyu tanıtıyor, yardımcı oluyor, sorunları çözüyor ve başka uygulamalardan geçişi sağlayarak kullanan sayısını arttırıyorsunuz. Ama destek firmalarına muhtaçlığı arttırmak için yaptıklarına bak.

malesef, bizde bu sebepten yapılanmaya gittik ve tiger ve özel yazılım tarafında destek vermeye başladık.
destek alma kisteyn olursa bizimle de sözleşme yapabilirler. :)
tabi haliyle tam ve eksiksiz destek almış olacaklardır :)

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
« Yanıtla #11 : 08.10.2016, 18:31 »
+ 1