Cari Ekstre Alındıktan sonra Logo Start kapanmıyor

Gönderen Konu: Cari Ekstre Alındıktan sonra Logo Start kapanmıyor  (Okunma sayısı 451 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hasan ARSLAN

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Hasan
Logo Start'ın 2.42 sürümü ile başlayıp 2.50 sürümü ile de devam eden bir problem var. Cari ekstre ekrana alındıktan sonra program kapatılamıyor.
Aynı sorun ile karşılaşanlar olabilir. Biraz mücadele ile 2.51 sürümünde bu sorunu çözdüreceğim.

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
Ynt: Cari Ekstre Alındıktan sonra Logo Start kapanmıyor
« Yanıtla #1 : 22.03.2018, 10:45 »
bunu 2.45 de cozduler biliyorum , başka bi sorun olmasın , bence bayi setinizi kendine kurup deneyiniz.
« Son Düzenleme: 22.03.2018, 11:18 Gönderen: ByBirol® »

Çevrimdışı Hasan ARSLAN

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Hasan
« Yanıtla #2 : 22.03.2018, 13:27 »
Bayi setimde denedim. 2.50 setinde de devam ediyor. 2.51 ile çözülecekmiş. Sorunun 2.42 versiyonu ile başladığını tespit ettim.
Sizce bu sorunun çözümü için yeni versiyon mu gerekir yoksa patch ile çözülebilir mi?

Çevrimdışı ByBirol®

• Logo Sistem Administrator
  • Logo Uzmanı
  • admin@artibilisim.com Logo Çözüm Ortağı
« Yanıtla #3 : 22.03.2018, 14:29 »
inan ben bu yüzden bi müşterimi kaybetdim :) , fakat 2.45 de çözülmüştü test de etmişdim ,patch ile çözülür , hatda dilerlerse patchsiz bile çözülür :)

Çevrimdışı Hasan ARSLAN

• LOGO Bayi
  • Logo Uzmanı
  • Hasan
« Yanıtla #4 : 22.03.2018, 19:33 »
Ben hiç üşenmedim; güncel setten geriye doğru tüm setleri kurup denedim. anca 2.41 sürümünde sorunsuz çalıştı. İşin ilginç yönü 2 ay önceden bildirdim. 2.50 sürümünde çözülecekti. Nedense 2.51 e ertelenmiş. 500 madde ele alınıyor Start taki sorun çözülemiyor. Aslında bu ürün ile yeterince ilgilenilmiyor. Benim başka önerilerim de oldu ama maalesef hantal yapıyı aşamıyoruz.